Konferencja „Unikanie błędów podczas realizacji projektów unijnych oraz sprawne prowadzenie postępowań w kontekście elektronizacji.” 19.04.2018r.

Konferencja „Unikanie błędów podczas realizacji projektów unijnych oraz sprawne prowadzenie postępowań w kontekście elektronizacji.” 19.04.2018r.

Podobnie, jak w zeszłym roku wraz z Wielkopolską Grupą Prawniczą, zapraszamy na konferencję, podczas której przedstawimy m.in. działanie naszego programu do obsługi postępowań o zamówienie publiczne.

Tegoroczna konferencja w tematyce zamówień publicznych i wydatkowania środków unijnych jest już drugą, którą organizujemy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

W tym roku poszerzyliśmy tematykę, również o prelekcję dotyczącą elektronizacji zamówień publicznych. Temat ten budzi wiele wątpliwości, które postaramy się wyjaśnić. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas naszego spotkania, które kierujemy zarówno do beneficjentów środków unijnych, jak i do jednostek sektora publicznego.

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

Dla zwiększenia komfortu, podczas trwania całej konferencji dostępne będą napoje i poczęstunek. W ramach spotkania zapraszamy również na wspólny lunch, który będzie doskonałą okazją do bliższego poznania.

Zachęcamy do spotkania podczas konferencji : „Unikanie błędów podczas realizacji projektów unijnych oraz sprawne prowadzenie postępowań w kontekście elektronizacji.” – już 19 kwietnia 2018 roku.

Do zobaczenia w Warszawie!

Koszt udziału: 340 zł do końca marca 2018r. i 390 zł od 1 kwietnia 2018r.

By wziąć udział w konferencji wystarczy przesłać wypełniony  formularz zgłoszenia na wybrany adres mailowy:

biuro@wgpr.pl;  j.frackowiak@wgpr.pl;  s.poczwardowski@wgpr.pl

 
formularz zgłoszenia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obowiązki związane z elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia.

 W sposób nieuchronny dla zamawiających i wykonawców zbliża się moment, w którym wykonywanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, takich...

Zamknij