Portal E-Publiczny Doradca objął patronatem Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 23-24 listopada przez firmę ApexNet.

Portal E-Publiczny Doradca objął patronatem Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 23-24 listopada przez firmę ApexNet.

Z przyjemnością informujemy, że Portal E-Publiczny Doradca objął patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 23-24 listopada przez firmę ApexNet. 

Organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Podczas jesiennej, osiemnastej już edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników – liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XVIII Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 listopada w godzinach 9:30 – 17:00 w Warszawie, a organizatorzy przewidują obecność ok. 60 uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ .

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obowiązek składania przez wykonawcę oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowej w sytuacji, gdy w postępowaniu złożono wyłącznie jedną ofertę.

Zgodnie z art. 24 ust. 11 ustawy Pzp wykonawca ma obowiązek złożyć zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do...

Zamknij