RODO w E-Publicznym Doradcy.

RODO w E-Publicznym Doradcy.

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie RODO na Zamawiających nałożony został obowiązek dostosowania dokumentacji zamówień publicznych do nowych wymogów. Szczegółowe wytyczne zostały przedstawione przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Zespół E-Publicznego Doradcy, wychodząc na przeciw tym potrzebom, w imię łatwości obsługi i maksymalnej prostoty wprowadził stosowne zmiany zarówno w module Przetarg Nieograniczony, jak i module Zasada Konkurencyjności.

Zmiany te, to modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i załączników do SIWZ, oraz zapytania ofertowego generowanego w ramach modułu Zasada Konkurencyjności. Poza tym, w menu Jednostka Organizacyjna dodaliśmy opcję Inspektor Danych Osobowych. Prosimy o uzupełnienie tej nowej opcji, tak aby w prowadzonych przez Państwa postępowaniach zostały automatycznie dodane wszystkie potrzebne informacje.

Poza wskazaną modyfikacją cały czas poprawiamy nasz program, w celu usprawnienia Państwa pracy.

 

 

W tym miejscu, chcielibyśmy również zaprosić Państwa serdecznie na bezpłatny webinar na temat zasady konkurencyjności, który mec. Paweł Sendrowski poprowadzi 2 października br. Spotkanie rozpoczniemy od godziny 12:00. Po prezentacji możliwe będzie zadawanie pytań oraz zapoznanie się z funkcjonalnościami modułu Zasada Konkurencyjności w E-Publicznym Doradcy.

 

Rejestrować się na to wydarzenie można już dziś pod tym linkiem: https://tiny.pl/gvj6k

Zapraszamy!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Transmisja z webinaru „JEDZ-wypełnianie części 4” dostępna on-line

Kolejny webinar, organizowany wraz z Wielkopolską Grupą Prawniczą odbył się 24 lipca br. W związku z licznymi pytaniami na temat...

Zamknij