Zostań ambasadorem E-Publicznego Doradcy i korzystaj z programu za darmo!

Zostań ambasadorem E-Publicznego Doradcy i korzystaj z programu za darmo!

Szanowni Państwo! Bardzo cenimy naszych Klientów i zależy nam na długotrwałej współpracy.  Zadowoleni użytkownicy naszego programu niejednokrotnie polecali go innym, stając się niejako ambasadorami E-Publicznego Doradcy. Doceniamy to i chcielibyśmy odwdzięczyć się za dobre rekomendacje. Dlatego, już od 18 października br. każdy użytkownik Pakietu Rozszerzonego, który poleci nasz program innej jednostce publicznej lub osobie, która zdecyduje się na zakup tego samego pakietu otrzyma od nas wyjątkowy prezent – dwa dodatkowe miesiące użytkowania programu zupełnie za darmo. Jeśli dana firma posiada więcej niż jeden dostęp – przedłużymy je wszystkie!

Ważne! Każdy nowy użytkownik z polecenia to kolejne dwa miesiące gratis! Polecając nasz program innym można więc samemu korzystać z niego za darmo przez nieograniczony czas!

Poniżej opisujemy 3 kroki do przedłużenia pakietów za darmo:

1.  Zostań naszym Klientem
Jeśli jesteś już naszym Klientem i posiadasz Pakiet Rozszerzony E-Publicznego Doradcy, to w zupełności wystarczy! Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, zapoznaj się z naszą ofertą > KLIKNIJ TU
 
2. Polecaj nasz program innym!
Znasz jednostki, które uczestniczą w zamówieniach publicznych? Pomóż im tworzyć postępowania sprawniej – poleć im E-Publicznego Doradcę! Z chęcią spotkamy się z nimi i pokażemy, co można zyskać, korzystając z naszego programu.

3. Korzystaj z programu dłużej!

Każda nowa jednostka, która podpisze z nami umowę na Pakiet Rozszerzony podczas trwania Twojego abonamentu to dodatkowe 2 miesiące Twojego pakietu gratis!  Wystarczy, że nasz nowy Klient poinformuje nas o rekomendacji!
Chcesz dowiedzieć się więcej?  NAPISZ DO NAS
Szczegóły akcji dostępne są na stronie: ZOSTAŃ AMBASADOREM E-PUBLICZNEGO DORADCY
i w filmiku: Sprawdź na Youtube
 
Zachęcamy do udziału!
 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

1 Komentarz

  1. Hmm możliwe że jest to fajne rozwiązanie dla mnie dziękuje za polecenie.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Blog E-Publiczny Doradca. Zamówienia publiczne.
Jak prawidłowo formułować warunki udziału w postępowaniu (kiedy warunek jest proporcjonalny)?

Jak prawidłowo formułować warunki udziału w postępowaniu (kiedy warunek jest proporcjonalny)?  Jak stanowi art. 22 ust. 1a ustawy prawo zamówień publicznych...

Zamknij